Oto Elektrik Sistemleri

Oto Elektrik Sistemleri

Bursa oto elektrik servis hizmeti veren merkezimiz, araçların elektrik sistemleriyle ilgili her türlü bakım ve onarım işlerinde profesyonel destek sağlar.

Aracın harekete geçmesi yada sorunsuz sürüş deneyimi yaşatması için gerekli enerjiyi sağlayan kaynaklarda meydana gelen küçük yada büyük çaplı hasarlar, aracın mekanik ve elektronik aksamlarında sıkıntı yaşanmasına neden olmaktadır. Oto elektrik Bursa hizmetlerimiz her marka ve model aracın karşılaştığı sorunlarda destek sağlamaktadır.

Oto Elektrik Kaynaklı Arızalar

Aracın oto elektrik sisteminde yaşanan bir sorun tüm elektronik donanımları etkilemektedir. Akülerde bunların başında gelmektedir.  Aküleri düzenli olarak kontrol edilen araçların akü kaynaklı arızalar yaşama riski düşmektedir. Bursa oto elektrik olarak zayıf veya arızalı akülerin değişim ve bakımlarını titizlikle yürütüyoruz.
Akülerin doğru şarj edilmesini sağlayan alternatörler ve şarj sisteminde yaşanan arızalarda oto elektrik sistemlerini etkilemektedir. Marş motorunun çalışmaması, klima ve aydınlatma sistemlerinde yaşanan sıkıntılar yine oto elektrik sisteminden kaynaklanan arızalardandır.

Oto Elektrik Hizmet Ayrıcalıklarımız

Bursa oto elektrik hizmetlerimiz, deneyimli teknisyenler ve gelişmiş ekipman desteği ile bu hizmeti sağlamaktadır. Düzenli bakım, araçların uzun ömürlü ve güvenli olmasını sağladığı gibi oto elektrik arızalarının da önüne geçmektedir. Eğer aracınızda bir elektriksel sorun yaşıyorsanız, servisimizden yardım alabilir, aracınızı uzman ellere teslim edebilirsiniz.

İlgili Konular

Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Uzman servis ekiplerimiz yaptıkları araştırmalarla birlikte enjektör sorunlarını hemen çözüme kavuşturur. Öncelikli olarak sorunun doğru tespiti problemin giderilmesi açısından büyük önem arz eder. Oldukça gelişmiş teknik ekiplerimiz sayesinde problemleri hemen tespit edip çözümler yaratmak durumundayız. Böylelikle aracınızın sorunları hızlı şekilde gidebilir ve konforlu yolculuk noktasında sizi olumsuz etkileyen hiçbir sorun kalmaz.

Rehbere git

Direksiyon Kutusu Arızası

Direksiyon kutusu, bir aracın direksiyon sisteminin ana bileşenlerinden biridir.

Rehbere git
Direksiyon Kutusu Arızası
Fren Limitör Tamiri

Fren Limitör Tamiri

Fren sistemi, araçların güvenli bir şekilde durabilmesi için kritik bir öneme sahiptir.

Rehbere git

Antifriz kontrolü ne zaman yapılır?

Kış aylarının gelmesi ile birlikte araçlarınızın bazı bakımlara ihtiyaç duyacağı su götürmez bir gerçektir. Bu bakımların en önemli yanı kış tam olarak gelmeden yapılması gerekmesidir. Yoksa birçok açıdan ciddi problemler araç sahiplerini bekliyor olabilir. Dolayısıyla araçlarınızın bakımı konusunda elinizi çabuk tutmanızda fayda vardır.

Rehbere git
Antifriz kontrolü ne zaman yapılır?