Oto Detaylı Temizlik
Oto Detaylı Temizlik

Oto Detaylı Temizlik

Oto detaylı temizlik son zamanlarda çok fazla tercih ediliyor. Biliyorsunuz son zamanlarda Covid19 başta olmak üzere birçok hastalık baş gösterdi. Hastalıklardan korunmanın en basit yolu hijyenden geçiyor. Kişisel araçların temizliğine özen göstermenin tam sırası.

İnallar olarak  bize birçok soru soruluyor. Ancak sürekli ortaya çıkan bir soru var. Oto Detaylı temizlik ve normal temizlik arasındaki fark gerçekten var mı? Kısa cevap, evet var. Çoğu araba meraklısı için farkın muhtemelen çok önemli olmadığını biliyoruz. Bununla birlikte, otomobil tutkunları olsun ya da olmasın, tüm araç sahipleri, araçlarını sık sık ayrıntılı bir şekilde incelemeli ve otomobillerinin her zaman en iyi şekilde görünmesini sağlamak için düzenli olarak daha küçük ayrıntıları gerçekleştirmelidir.
Bu nedenle, müşterilerimizin otomatik detaylandırma olarak da bilinen araba detaylandırmanın birçok faydasını anlamalarına yardımcı olmak için, arabanızın detaylandırılmasını seçtiğinizde neler bekleyebileceğinizi ana hatlarıyla belirteceğiz. Asla normal yıkamaya geri dönmeyeceğinizi söylediğimizde bize güvenin! İnallar Bosch Car Service olarak Balat, Bademli, Bursa Oto Detaylı Temizlik işlemleriniz için oto servisimizde randevu alarak işlemlerinizi beklemeden yaptırabilirsiniz.

Oto Detaylı Temizlik Nedir?

İnallar Otomotiv olarak araç içindeki bütün bakteri, toz ve partiküllere savaş açıyoruz!
Oto detaylı temizlik, basitçe söylemek gerekirse "gerçek anlamda temizlik" demektir. Oto detaylı temizlik aracınızı ilk günkü parlaklığına geri döndürür. Bunu İnallar Otomotiv'de özel aletler ve ürünler kullanarak yapıyoruz. Bu sayede en imkansız noktalara bile ulaşıyor, en zorlu tozlarla mücadele ediyoruz. Kullandığımız çevre ve sağlık dostu temizleyicilerle ise sağlığınızı en ufak bir risk ile dahi karşı karşıya bırakmıyoruz. Kısacası, İnallar Otomotiv olarak sizi virüs ve bakterilere karşı tam korumaya alıyoruz! Bunu nasıl mı yapıyoruz?
Temel olarak oto detaylı yıkama ile! Çünkü oto detaylı yıkama, arabanın içini ve dışını temizlemeyi ve yenilemeyi içerir. Bunun amacı, arabayı mağazadan ilk çıkardığınız zamanki gibi görünmesini sağlamaktır. 

İnallar Öneriyor!

Detaylı araç içi temizlik size sadece hijyen ve sağlık kazandırmaz. Bunun dışında da birçok yararı vardır.

  • Arabanızın değeri artar.
Basit bir örnekle başlayalım. İnallar Otomotiv birçok aracın alım ve satımı için uğrak noktadır. Bize getirilen araçlarda gerçekten bakımı yapılmış aracın farkını hemen anlıyoruz. Aynı durum ikinci el araba sektörü için de geçerlidir. Aracınıza yaptıracağınız temizlik işlemi aracınızın değerini arttırır.

  • Araç içi ekipmanları korur.
Nem, güneş ışığı, toz aracınızın neredeyse tüm minik parçalarına dolar. Bir zaman sonra sert bir toz katmanıyla dolmuş birçok ufak yer görürsünüz. İlk bakışta göze çarpmayabilir ama bu toz araç ekipmanlarınızın ömrünü kısaltır. Neden aracınızı daha uzun süre kullanma şansınız varken daha az kullanasınız? Buna gerek yok, basit birkaç temizlik adımıyla bunun üstesinden gelebilirsiniz. Detaylı oto temizlik her arabanın ömrünü uzatır.

İlgili Konular

Otomatik Şanzıman Beyni Arızası Belirtileri

Otomatik Şanzıman Beyni Arızası Belirtileri

Otomatik şanzıman beyni arızası belirtileri aracınızda önemli bir sorun olduğuna işaret eder.

Rehbere git

Benzinli araba kaç bin km bakım yapılır?

Aracınızın uzun yıllar boyunca ilk günkü performansında çalışmasının yolu İnallar oto bakım! İnallar benzinli araç bakım hizmeti sayesinde araçlarınız uzun yıllar performansını korur ve sizlere konfor dolu sürüş deneyimi sağlar.

Rehbere git
Benzinli araba kaç bin km bakım yapılır?
Direksiyon Kutusu Arızası

Direksiyon Kutusu Arızası

Rehbere git

Bursa Togg Yetkili Servisi

Togg yetkili servisi hizmet kalitesini yükseltmiş ve bakım, onarım ve parça değişim çözümleri ile güvenilir bir adres olarak karşınıza gelmiştir.

Rehbere git
Bursa Togg Yetkili Servisi