Bursa Mercedes Servisi

Bursa Mercedes Servisi

Mercedes aracınız için en güvenilir adres Bursa Mercedes Servisi'dir! Her gün birçok araç, servisleri yüzünden hasar alır. Bunun temelinde ise oto servislerin benimsemiş olduğu standart hizmet mantığı yer alır. Oysa araç servisleri her araca aynı şekilde davranmamalıdır. Balat Mercedes Servisi olarak Mercedes'iniz için hak ettiği değeri gösteriyoruz. Kaliteli işçilik, yüksek performans, hız! İşte aracınızı size en hızlı şekilde teslim edebilmemiz sağlayan prensiplerimiz. Artık aracınızı servisimize bıraktığınızda rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Biliyoruz, Mercedes-Benz'den beklediğiniz, üstün performans, zarif stil ve en son teknolojidir. Aracınızı kullandığınız sürece birinci sınıf Mercedes-Benz servisimiz her konuda destek verebilir. Tamamen orijinal yedek parçalar ile sunulan hizmet sayesinde aracınız değer kaybetmediği gibi ilk günkü yapısını da korumayı başarır. Amacımız sizi en kısa sürede yola çıkartmak! Kısacası, Mercedes'iniz için iyisini biliriz, en iyisini yaparız.

Şimdi bizi arayarak adil fiyat ve kaliteyi garanti edin. Bademli Mercedes Servisi sizden sizi kötü sürprizler ile karşı karşıya bırakmaz. Her parça ve teknik işlemde size haber vereceğimiz için beklenmeyen ödemelerle karşılaşmazsınız. Bu sayede şeffaf çalışma standartlarımızın tadını çıkarır, aracınızı güvenilir ellere "güven dolu" teslim edersiniz. Bursa oto detaylı temizlik, Bursa Bilgisayarlı arıza tespiti, Bursa yağ filtre değişimi vb tüm Balat oto servis hizmeti için bizlerle irtibata geçin. 

Bursa Mercedes Servisi

Bursa Mercedes Servisi Tercih Edin İçiniz Rahat Olsun

Bursa Mercedes Servisi Tercih Edin İçiniz Rahat Olsun

Mercedes-Benz eğitimli ve profesyonel teknisyenlerimiz tarafından aracınıza tanımlanan OEM Mercedes-Benz parçalarının ve Mercedes-Benz servisinin size sağlayabileceği farkı yaşamaya hazır mısınız? Mercedes-Benz'inizin hak ettiği kaliteli araç bakımını bayimizde planlayın ve bugün servis departmanımızla iletişime geçin! Bursa Mercedes Servisi'ni 7/24 arayabilirsiniz. Kaza anında size hızlı teknik destek sunabiliriz. Aracınız hakkında ayrıntılı bilgilendirme ve parça değişim hizmeti verebiliriz. Bayilik olarak da hizmet verdiğimiz Bursa Mercedes Servisi'nde bakım onarım veya oto tamir randevusu planlamanın birçok faydası vardır. Bunlar, aşağıda verildiği gibidir.

  • Usta sertifikalı, eğitimli servis danışmanları ve teknisyenleri
  • Her serviste ücretsiz araba yıkama
  • Orijinal Mercedes-Benz parçaları
  • Mercedes-Benz resmi üretici lastikleri
  • Servis müşterileri için kiralık araç imkanı
  • Ücretsiz Wi-Fi, kahve/içecekler ve atıştırmalıklar
  • Servis hizmeti
  • Teslim alma ve teslim etme. (Böylece aracınızı siz evinizde otururken alırız ve işlemler tamamlanınca istediğiniz yere teslim ederiz.)

Bursa Mercedes Servisi Tercih Edin İçiniz Rahat Olsun

Mercedes Servisi Yedek Parça Değişim Garantisi

Mercedes Servisi Yedek Parça Değişim Garantisi

Mercedes-Benz marka araçlar, yüksek kalite standartları ve kusursuz işçiliği ile dikkatleri çeker. Mercedes servisleri, bu seçkin markanın yüksek kalitesini muhafaza etmek için orijinal parça ve profesyonel servis hizmeti sunar.

Mercedes Servisi Yedek Parça Değişim Garantisi

Mercedes Servisi Yedek Parça Değişim Garantisi Nedir?

Mercedes Servisi Yedek Parça Değişim Garantisi Nedir?

Mercedes-Benz, otomobil sahipleri için, değiştirilen herbir yedek parçada özel garantili hizmet sağlar. Mercedes yetkili servislerinde değişimi yapılan parçaların orijinal parçalardan tercih edilmesi ve bu parçaların montajının fabrika eğitimi almış teknisyenlerce titiz biçimde uygulanması bu garanti kapsamında değerlendirilir. Parça değişim garantisi, ekseriyetle parçanın değişim gününden itibaren iki yıl süreye tekabül eder. Bu süre boyunca parçada meydana gelebilecek herhangi bir işçilik ve malzeme hatası da garanti kapsamına alınmıştır.

Mercedes Servisi Yedek Parça Değişim Garantisi Nedir?

Garantinin Sağladığı Avantajlar

Garantinin Sağladığı Avantajlar

Güvenilirlik: Mercedes garantisi ile aracınızın yalnızca yüksek kalitedeki orijinal parçalar ile tamir işlemlerinin yapılacağı garanti edilir. Kullanılan orijinal parçalar, aracınızın modeli ve yılı ile uyum sağladığı için, aracın orijinal performansı uzun süre korunur.

Aracın Satış Değerini Koruma: Araçta yapılan orijinal parça değişikliği, aracın yeniden satış değerini korumak açısından önemlidir. Orijinal parçalar aracılığı ile yapılan tamirler, ikinci el piyasasında aracınızın daha yüksek bir değerde satışına imkan tanır.

Uzun Ömürlülük: Dayanıklılığı kanıtlanmış olan orijinal marka yedek parçalar, aracınızın kullanım ömrünü uzatır ve araçta daha az bakım işlemine ihtiyaç duyulur.

Maliyet Etkinliği: Garanti süresi içinde oluşabilecek arıza durumları, Mercedes-Benz tarafından karşılanır, bu durum uzun vadede maliyet tasarrufuna yardımcı olur.
 
Mercedes servisi yedek parça değişim garantisi, tüm yetkili Mercedes-Benz servislerinde geçerlidir. Servis randevusu oluşturmak ve aracınızın ihtiyacı olan parça değişikliği hakkında bilgi edinmek için Mercedes servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Aracınıza yaptıracağınız her servis işleminin, Mercedes-Benz kalite ve güvencesi altında olduğunu unutmayın.

Garantinin Sağladığı Avantajlar