Bursa Mercedes Servisi

Bursa Mercedes Servisi

Mercedes aracınız için en güvenilir adres Bursa Mercedes Servisi'dir! Her gün birçok araç, servisleri yüzünden hasar alır. Bunun temelinde ise oto servislerin benimsemiş olduğu standart hizmet mantığı yer alır. Oysa araç servisleri her araca aynı şekilde davranmamalıdır. Balat Mercedes Servisi olarak Mercedes'iniz için hak ettiği değeri gösteriyoruz. Kaliteli işçilik, yüksek performans, hız! İşte aracınızı size en hızlı şekilde teslim edebilmemiz sağlayan prensiplerimiz. Artık aracınızı servisimize bıraktığınızda rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Biliyoruz, Mercedes-Benz'den beklediğiniz, üstün performans, zarif stil ve en son teknolojidir. Aracınızı kullandığınız sürece birinci sınıf Mercedes-Benz servisimiz her konuda destek verebilir. Tamamen orijinal yedek parçalar ile sunulan hizmet sayesinde aracınız değer kaybetmediği gibi ilk günkü yapısını da korumayı başarır. Amacımız sizi en kısa sürede yola çıkartmak! Kısacası, Mercedes'iniz için iyisini biliriz, en iyisini yaparız.

Şimdi bizi arayarak adil fiyat ve kaliteyi garanti edin. Bademli Mercedes Servisi sizden sizi kötü sürprizler ile karşı karşıya bırakmaz. Her parça ve teknik işlemde size haber vereceğimiz için beklenmeyen ödemelerle karşılaşmazsınız. Bu sayede şeffaf çalışma standartlarımızın tadını çıkarır, aracınızı güvenilir ellere "güven dolu" teslim edersiniz. Bursa oto detaylı temizlik, Bursa Bilgisayarlı arıza tespiti, Bursa yağ filtre değişimi vb tüm Balat oto servis hizmeti için bizlerle irtibata geçin. 

Bursa Mercedes Servisi

Bursa Mercedes Servisi Tercih Edin İçiniz Rahat Olsun

Bursa Mercedes Servisi Tercih Edin İçiniz Rahat Olsun

Mercedes-Benz eğitimli ve profesyonel teknisyenlerimiz tarafından aracınıza tanımlanan OEM Mercedes-Benz parçalarının ve Mercedes-Benz servisinin size sağlayabileceği farkı yaşamaya hazır mısınız? Mercedes-Benz'inizin hak ettiği kaliteli araç bakımını bayimizde planlayın ve bugün servis departmanımızla iletişime geçin! Bursa Mercedes Servisi'ni 7/24 arayabilirsiniz. Kaza anında size hızlı teknik destek sunabiliriz. Aracınız hakkında ayrıntılı bilgilendirme ve parça değişim hizmeti verebiliriz. Bayilik olarak da hizmet verdiğimiz Bursa Mercedes Servisi'nde bakım onarım veya oto tamir randevusu planlamanın birçok faydası vardır. Bunlar, aşağıda verildiği gibidir.

  • Usta sertifikalı, eğitimli servis danışmanları ve teknisyenleri
  • Her serviste ücretsiz araba yıkama
  • Orijinal Mercedes-Benz parçaları
  • Mercedes-Benz resmi üretici lastikleri
  • Servis müşterileri için kiralık araç imkanı
  • Ücretsiz Wi-Fi, kahve/içecekler ve atıştırmalıklar
  • Servis hizmeti
  • Teslim alma ve teslim etme. (Böylece aracınızı siz evinizde otururken alırız ve işlemler tamamlanınca istediğiniz yere teslim ederiz.)

Bursa Mercedes Servisi Tercih Edin İçiniz Rahat Olsun